Dlaczego?

Dlaczego?

Monika Kiedy poznałam Boga doświadczyłam przemiany życia i teraz czuję wewnętrzną potrzebę, aby zapraszać innych do życia, w którym kroczy się razem z Jezusem.
Ciągle doświadczam życia z Bogiem, które jest fascynujące i wciągające. Widzę jak wiele Bożego błogosławieństwa jest w moim życiu i jestem przekonana, że nie tylko mnie chce tak obdarowywać, ale że do inspirującego życia razem z Nim zaprasza każdego z Nas.

Jest ktoś ode mnie większy, kto o mnie myśli. Kamil

Gabi Życie może być fascynujące. Można żyć inaczej niż inni, można wyjść z utartych schematów i żyć tak, że każda dziedzina życia daje pełną satysfakcję i spełnienie. Można też żyć w bliskiej relacji z Bogiem. Doświadczam tego i chcę to nieść dalej.

Chcę pokazać ludziom, że Kościół jest żywy, a nie martwy. Chcę przełamać stereotypy. Ludzie mówią dużo o negatywnych doświadczeniach z Kościołem. Chcę pokazać, że jest inaczej. Robiąc coś dobrze chcę pokazać, że w Kościele nie musi być bylejakości. Marek

Magda Wierzę w to i doświadczam tego, że życie człowieka to coś więcej niż praca, zakupy, sukcesy i porażki, zagraniczne wakacje, cieknący kran w kuchni itd. Życie to też sfera Ducha. Potężna przestrzeń, która przenika dokładnie wszystko i sprawia, że wszystkie zwyczajne rzeczy nabierają sensu i głębi. Mam marzenie – chciałabym, by każdy człowiek spotkał Żywego Boga – źródło prawdziwego szczęścia.

Wierzę, że Bóg to coś więcej niż dostaję w lokalnej parafii, telewizji czy mainstreamie. Wierzę, że Bóg może być źródłem inspiracji, że może przemieniać moje życie na 1000 razy lepsze. Wierzę, że Bóg to bezpieczeństwo, piękno i wszystko co najlepsze. Chcę przełamać stereotyp na Jego temat. Asia

Łukasz Wierzę, że każdy może mieć prawdziwą relację z Bogiem. Relację, która przenika całą codzienność, nadaje sens życiu. To najcenniejsze, najważniejsze. On nas zna, pragnie naszego dobra, za nas oddał życie. Dla Niego warto poświęcić wszystko.

Bycie z tymi, którzy poszukują Prawdy i Miłości jest dla mnie zawsze inspirujące. Spotkanie z każdym, który szuka Boga i wspólne z Nim spotkanie dają radość życia i niesamowitą siłę by to życie wygrywać. Więc wyruszam z Wami by czerpać inspirację z Waszej drogi ku Niemu i dzielić się moim doświadczeniem spotkania z Nim! ks. Mirosław Jadłosz

Dawid Kiedyś poznałem kogoś kto pokazał mi, że nasze życie nie musi być szare i miałkie, że jest On, Ten który na nas czeka, Bóg pełen troski względem każdego z nas. Byłem wtedy w liceum, dookoła mnie seks, alkohol i inne używki, a mimo to zobaczyłem, że Kościół to też młodość, kreatywność i pasja. Będąc częścią tego czasu i tworząc go, pragnę aby inni ludzie, w szczególności młodzi, zobaczyli, że Bóg, Kościół nie jest tylko historią i tradycją,nie jest sztywny i nudny, ale jest żywy, profesjonalny i ekscytujący.

Zostałam zapytana dlaczego robię 149 godzin. Odpowiedź jest jedyna: bo jest Ktoś ważniejszy niż ja, bo jest Ktoś kto pierwszy mnie pokochał, bo jest Ktoś kto pierwszy był w moim uśmiechu im moich łzach, bo jest Ktoś kogo spotykam w drugim człowieku, bo jest Ktoś kto sprawia, że wszystko co robię ma sens. Jola

Przemek Kilka lat temu uczestniczyłem w rekolekcjach, które miały ogromny wpływ na moje dalsze życie.
Kiedy pojawiła się szansa mojego udziału w organizowaniu rekolekcji, bardzo się ucieszyłem. Ucieszyłem się, że będę mógł być świadkiem, jak na moich oczach zaczyna się zmieniać życie ludzi, którzy podejmują decyzję zmiany swego życia na nowe, lepsze, pod wpływem spotkania z żywym Bogiem. Zaczynają największą przygodę swojego życia, tak jak ja ją zacząłem te kilka lat temu.
Bo były to właśnie rekolekcje 149 godzin.