Co? Gdzie? Jak?

Co? Gdzie? Jak?

149 godzin to rekolekcje dla każdego, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny, zawód, majętność. Jeśli tylko CHCESZ, możesz z nami spędzić ten czas.

149 godzin to czas codziennych Eucharystii, konferencji, warsztatów, rozmów, modlitwy osobistej i czasu uwielbienia Boga.  Do naszej dyspozycji są boisko do gier zespołowych, a dla najmłodszych całkiem spory plac zabaw oraz zagroda ze zwierzętami. W planie jest również jednodniowa wycieczka, wieczór przy ognisku i codzienna pyszna kawa w kawiarence.

Termin: 8 – 14 lipca 2019r.
Miejsce: Uroczysko PORSZEWICE (Koniecznie zobaczcie galerię)
Dla kogo? Zapraszamy małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz singli (warunek dla osób indywidualnych – ukończone 16 lat)

Opiekę duszpasterską w czasie rekolekcji sprawować będą kapłani z naszych wspólnot


SPOTKANIE

149 godzin to czas wielu spotkań z Bogiem i innymi ludźmi. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera tego miejsca i czasu sprzyjała spotykaniu i poznawaniu siebie nawzajem. Dla Was co roku przygotowujemy kawiarenkę, w której w czasie wolnym można usiąść przy filiżance pysznej kawy:)


MODLITWA

149 godzin to doskonały czas budowania relacji z Bogiem. Codzienna Eucharystia, czas osobistej modlitwy i wieczorne spotkania uwielbienia dają możliwość osobistego spotkania z Nim.


AKTYWNOŚĆ

W zdrowym ciele zdrowy duch! W prawdziwej przygodzie, którą są te rekolekcje nie może zabraknąć aktywności fizycznej. Na uczestników czekają boiska sportowe, warsztaty dla (początkujących) biegaczy, wycieczka i wiele innych!


DZIECIAKOWO

Ważną częścią 149 godzin są dzieci. Bez nich ten czas nie byłoby taki sam. Zapewniamy opiekę nad dziećmi na wszystkich najważniejszych punktach dnia. Opiekunowie organizują dla dzieci zabawy jak również prowadzą dla nich formację chrześcijańską. Dzięki temu 149 godzin to czas rekolekcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!